www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jam 101 vjec dhe kërkoj një bashkëshorte

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Jam 101 vjec dhe kërkoj një bashkëshorte   Sat Jan 29, 2011 7:17 pm

Jam 101 vjec dhe kërkoj një bashkëshorte”. Ky ishte lajmërimi që Ahmad Isa në Malajzi kishte publikuar në një revistë vendase, dhe nga fjalët kalohet tek faktet.

Kërkesa e 101 vjecarit është plotësuar. Thirrjeve të tij iu është përgjigjur pozitivisht një 82 vjecare e cila ka humbur bashkëshortin e saj 30 vjet më parë me të cilin ka edhe 9 fëmijë.

82 vjecarja ka pranuar ofertën e tij për faktin se Ahmad mban të njëjtin emër si bashkëshorti i saj i parë dhe ka ngjashmëri fizike me të. Vetë Ahmad, edhe pse i habitur nga interesimi, është shprehur gatshëm për t’i dhënë “fund beqarisë” për herë të pestë.

Tashmë të dyja familjet po përgatiten për detajet e ceremonisë martesore.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Jam 101 vjec dhe kërkoj një bashkëshorte

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum