www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krasniqi: Populli i Kosovës dënon vrasjen e dy ushtarëve amerikanë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Krasniqi: Populli i Kosovës dënon vrasjen e dy ushtarëve amerikanë    Fri Mar 04, 2011 12:14 am


Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi i dërgoi një telegram ngushëllimi kryetarit të Dhomës së Përfaqësuesve të Shteteve të Bashkuara, John Boehner lidhur me vrasjen e dy ushtarëve amerikanë dhe plagosjes së dy të tjerëve në Aeroportin e Frankfurtit në Gjermani.

“Në emër të Kuvendit dhe të popullit të Kosovës, si dhe në emrin tim, ju shpreh Juve shkëlqesi, familjeve të viktimave dhe popullit të SHBA-së dhembjen e thellë dhe ngushëllimet e sinqerta për këtë tragjedi të rëndë. Nëpërmjet kësaj letre dua t’ju siguroj se institucionet dhe populli i Kosovës e kanë përjetuar rëndë këtë ngjarje makabre dhe fuqishëm e dënojnë, si akt të shëmtuar dhe kriminal”, thuhet ndër të tjera në telegramin e ngushëllimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Krasniqi: Populli i Kosovës dënon vrasjen e dy ushtarëve amerikanë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum