www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Luan Krasniqi e ndihmon Përfaqësuesen e Kosovës Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Luan Krasniqi e ndihmon Përfaqësuesen e Kosovës Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Luan Krasniqi e ndihmon Përfaqësuesen e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
3li

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

Luan Krasniqi e ndihmon Përfaqësuesen e Kosovës Empty
MesazhTitulli: Luan Krasniqi e ndihmon Përfaqësuesen e Kosovës   Luan Krasniqi e ndihmon Përfaqësuesen e Kosovës EmptyWed Dec 09, 2009 10:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]



 

 


Prishtinë - Boksieri i peshës së rëndë Luan Krasniqi ka vendosur ta ndihmojë Përfaqësuesen e Kosovës në boks me pajisje të nevojshme për punë dhe gara, e që sipas drejtuesve të saj deri tash i kanë munguar.
Në një konferencë për media të martën në Prishtinë, drejtuesit e Përfaqësueses dhe të Federatës janë shprehur mirënjohës për ndihmën që kanë marrë.
"Tash e tutje na mbetet vetëm të punojmë, pasi unë isha ai që tërë kohën jam ankuar për mungesë të pajisjeve", ka thënë përzgjedhësi Mehmet Haxhani, për të shkuar edhe më larg: "Jam i bindur se pas kësaj do t'ia kthejmë boksit namin e dikurshëm".
Në pakon e Krasniqit janë përfshirë të gjitha pajisjet për punë me boksierë dhe gara, si fanella, dorëza, kapela, mbrojtëse të dhëmbëve e  pajisje të tjera.
Zyrtarët e FBOXK-së kanë falënderuar Krasniqin për ndihmën dhe për lobimin që sipas tyre po bën për pranimin e FBOXK-së në organizatat ndërkombëtare të këtij sporti.
"Ndihmë jashtëzakonisht e madhe për ne. Duam t'ia arsyetojmë me rezultate të mira, pasi dëshira e Luanit është që Kosova të ketë boksierë sa më të mirë", ka thënë sekretari i FBOXK-së, Mehmet Bogujevci.
Krasniqi ka shtuar se ky është vetëm fillimi. Ai ka premtuar edhe "pako" të tjera për boksin kosovar.
"Këto pajisje që i kam sjell për Përfaqësuesen e Kosovës besoj se do të gjejnë vendin e vet dhe do të sjellin suksese në të ardhmen", tha Krasniqi. "Ky është vetëm fillimi i ndihmës për boks, shumë shpejt priten edhe të tjerat. Boksi ka reputacion të hatashëm dhe besoj se këtë edhe do ta dëshmojë".
Krasniqi ka folur edhe për njohuritë që ka për boksin e Kosovës, kurse për lobimin që po bën ka preferuar të flasë më gjerësisht kur të pranohet FBOXK-ja.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Luan Krasniqi e ndihmon Përfaqësuesen e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Luan Krasniqi:Do Të Deshmoj Se Jam Ende Në Formë
» Luan Krasniqi, më 28 nëntor do t’i heshtë kritikët
» Krasniqi: Populli i Kosovës dënon vrasjen e dy ushtarëve amerikanë
» Gaga ‘ndihmon’ fansat
» Gaza ndihmon Haitin
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum