www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pique dhe Shakira kapen duke u puthur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Pique dhe Shakira kapen duke u puthur    Tue Mar 15, 2011 10:48 pmRevista glamuroze argjentinase Caras ka publikuar në ballinë një fotografi ku ylli i Barcelonës, Gerard Pique, dhe këngëtarja kolumbiane, Shakira, duken duke u puthur.

Puthja u jep fund dyshimeve për lidhjen e tyre, që ka shkaktuar një interesim të madh nëpër gjithë botën dhe madje ka detyruar trajnerin e ekipit të Barcelonës, Pep Guardiola, të kërkojë nga Pique t’i japë fund spekulimeve.

Pique është shqetësuar nga paparacët që kur thashethemet për një lidhje me Shakirën u paraqitën pas Kupës Botërore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pique dhe Shakira kapen duke u puthur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum