www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Blero merr pjesë në “Top Fest 8”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Blero merr pjesë në “Top Fest 8”    Wed Mar 16, 2011 8:08 pm


Këngëtari kosovar Blerim Muharremi i njohur si Blero, javën që vjen do të jetë konkurrent në festivalin ‘Top Fest 8’.

Blero, në një bisedë për Telegrafi.com ka njoftuar se kënga me të cilën do të konkurrojë është punuar nga Çekiçi dhe është një këngë me një ritëm ‘house’ dhe ‘RnB’, duke shtuar se për të dhe fansat e tij pjesëmarrja në këtë festival ka një rëndësi të madhe.

“Ka dalë një këngë interesante, është e punuar nga Çekiçi me ritëm ‘house’ dhe përzierje ‘RnB’. Paraqitja ime në ‘Top Fest’ do të thotë shumë për mua dhe fansat e mi. Më pëlqen që është ‘live’ dhe besoj që do të jetë shumë interesant”, ka përfunduar Blero
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Blero merr pjesë në “Top Fest 8”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum