www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Michael Bolton- Lady Gaga, duet në “Murder My Heart”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Michael Bolton- Lady Gaga, duet në “Murder My Heart”   Fri Dec 04, 2009 12:26 am

Michael Bolton- Lady Gaga, duet në “Murder My Heart” 


Michael Bolton, artisti i bardhë me zërin e një këngëtari me ngjyrë që ka shitur 53 milionë disqe në mbarë botën, ka nisur një rrugëtim të ri.Pas bashkëpunimeve me emra të mëdhenj si, Luciano Pavarotti, Placido Domingo, Jose Carreras, Ray Charles dhe BB King, tashmë Bolton sheh përtej klasikës, duke dashur të qëndrojë gjithmonëë i ri. Këngëtari me origjine ruso-hebraike do duetojë me Lady Gagan në këngën “Murder My Heart”, pjesë e albumit të 18-të të tij, One “World One Love”.
“Një vit më parë mora një telefonatë nga Lady Gaga për të cilën nuk kisha dëgjuar të flitej asnjëherëë. I thash se nëse do bënim diçka bashkë do ishte diçka që mund të shtrinte publikun tonë. Më thanë se ishte një fanse imja dhe sapo dëgjova këngët e saj edhe unë u bëra një fans i saj”, shprehet Bolton.
Më tej, ai rrëfen se Lady Gaga është Madonna e re pasi ka një energji dhe talent të madh. “Punon derisa arrin rezultatin që do. Nëse ke talent duhet ta shfrytëzosh, të punosh. E përfunduam këngën në Londër dhe gjatë drekës, e ëma e saj më tha se ishte e shqetësuar për të ardhmen e vajzës. I thash se nuk duhet të shqetësohet për asgjë. Lady Gaga ka gjithçka që i duhet një artisti për të bërë hapa gjigantë në botën e muzikës”, shton Michael.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Michael Bolton- Lady Gaga, duet në “Murder My Heart”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum