www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Dreqi_me_patika

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Sat Dec 05, 2009 1:41 am

Folni shlir...


:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Sun Dec 06, 2009 9:16 am

misterioz se njoh ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Mon Dec 07, 2009 10:36 am

Simbas nikut duket me qesharak, po ne te vertet eshte njeri shum i sjellshem i matur dhe ben postime shum te mira dhe me pelqejn ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Mon Dec 07, 2009 10:39 am

menoje qe osht djal i mir ama me patike ktu sun hin se i ka la alba tepihat per bajram (hahahahahahahha)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Mon Dec 07, 2009 10:02 pm

dreq mo ,veq jo aq aktiv ne forum sa duhet me qen nje dreq plus me patika hahahahahahahahaedhe

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Mon Dec 07, 2009 10:14 pm

se di kame nje pershtypj qe ashte shume djal i mir varsisht nga nick qe ka ai eshte krejt tjeter me kohe do ta njohim me shume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Thu Dec 17, 2009 1:02 am_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Thu Dec 17, 2009 4:34 am

nuk e njoh por mendime te mira kam per ket dreqin me patika dhe besoj se ashte djalosh
e sa i perket nickut mue sme pengon fare veq e ftoj qe te jet ma shum aktiv ne forum respekt per ty shoki
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Fri Dec 18, 2009 2:19 am

FLM FLM VERTET ME VJEN MIRE SHU NGA JU JENI SHUM TE MIR SHUM TE SJELLSHEM TE GJITHE FLM PER MIKEPRITJEN FLM PER TE GJITHA VLERSIMET POZITIVE QE I KENI BER PER MUE SHUM FLM DO TE VAZDOJ TE JEM KETU NE MESIN TUAJ SEPSE VERTET NDJEHEM MIR


FLM KESULKUQE PER TEMEN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Sat Dec 19, 2009 8:14 am

Esht djal i mir shum.. Sidomos i sinqert shum.. Kam rrespekt te madh edhe e qmoj shum.. Esht i kendshem dhe me shtyn gjithmon me qesh.. ;) ja vlen te kesh ne rrethin tende nje njeri si Dreqi :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Sat Dec 19, 2009 11:43 pm

ka esenc te mir per humor me pelqejn postimet etijna besooj se eshte nje djalosh i respektuar,,,

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Sun Dec 20, 2009 1:28 am

KESULKUQE EDHE BRUNETA FLM PER VLERSIMET E JUAJA SHUM JU QMOJ TE DYJAV BLE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Sun Dec 20, 2009 1:46 am

Me pelqejn postimet e tij shum ,veq ka nje te mete qe shkruan me shkronja te medha ,perndryshe eshte perfekt :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Sun Dec 20, 2009 4:29 am

LOLA GAGAGAGAA ME KA MET PREJ LUFTES ME SHKRU ME TEMEDHAJA VALLAH SI SMUJ E KAM BESO SMUJ GAGAGAGAGAGGAGA NJERI NR 3 QE ME THU JE TI HAHAHAHAHAHAA FLM PER VLERSIMIN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Sun Dec 20, 2009 5:15 am

Dreq a i hek patikat kur flen ajo ahahahahahhahahaa shummmmm shummmmm e respektoj dhe gjithmon e kam respektu se koxha moti njihemi ahahahahahahhaa shumm shok te mire e kom haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Mon Dec 21, 2009 4:19 am

ALBA --- MFAL NGA JE --- GAGAGAGAGAGGA O SHOQJA JEME MILA PASHA BUK E KRYP STE KAM SHOQE DERI SA STE VJEN MILKAAAAAA 1 METER GAGAGAGAGAG
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Mon Dec 21, 2009 7:59 am

Hmm ... skomm postuu asnjeher me kta :)
Poo sipas nikut me duket qesharak , dhe argetues
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Mon Dec 21, 2009 8:23 am

ALBINA ---- ANI MORE THIRREM NE TEL 44 POSHT 44 NALT


FLM VLERSIM QUM QUM FLM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Tue Dec 29, 2009 5:03 am

nfillim kam mendu qe osht vajz po ky ish djal more ahahha shum i mir po doket e qka del ma von hiq nuk e dii :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Mon Jan 04, 2010 12:14 am

agape gagagagagaga flm vlersim qka kam me dal ma von qy se kam njet me dal hiq qetu p[o rri gagaga flm shum shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Sun Jan 10, 2010 8:26 pm

Dreq mo haha.. Kam shum rrespekt per te.. Kaniher me ban nervoz po ska gajle :P huahauahahua


Rrespekt..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Tue Nov 30, 2010 2:44 am

o zot ma i mir se une ska hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Tue Nov 30, 2010 2:47 pm

Njeri i mire duket me qene ai Dreq-me -Patika , ama be Fidan Lipjani ia Kalon a ! Shume i ka nervat e Forta haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Tue Nov 30, 2010 5:06 pm

Pak e njoh,mirepo nga kjo koh e shkurter qe e njoh kam vetem nmendime pozitive .Veq NEXT fidan

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   Tue Nov 30, 2010 6:16 pm

ku ka dreq te mire moj?Dreqnit jane dreqer,qka ke me menduar,qyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dreqi_me_patika   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Dreqi_me_patika

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum