www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çiljeta: Aleksandri më ka bërë komplimente për vallëzim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Çiljeta: Aleksandri më ka bërë komplimente për vallëzim    Thu May 05, 2011 3:57 am


Çiljeta Xhilaga thotë se ka marrë komplimente nga i dashuri i saj i ri, Aleksandri, për performancat e saj në garën e vallëzimit në “Dancing with the stars”.

“Nuk ka ardhur sepse është jashtë, por i ka ndjekur të gjitha performancat e mia në Youtube dhe më ka bërë komplimente, nuk arriti ta besonte që ia dola”.

“Më vjen mirë që nuk është xheloz, kjo gjë më pëlqen, sepse të kërcesh me një partner duket si një marrëdhënie shumë e afërt, por ai e kupton këtë lloj marrëdhënie artistike”, ka pohuar Çili./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Çiljeta: Aleksandri më ka bërë komplimente për vallëzim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum