www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Leonora fiton 30 mijë euro nga fushata në Maqedoni

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Leonora fiton 30 mijë euro nga fushata në Maqedoni    Mon May 30, 2011 11:25 pm


Pas realizmit të këngës “Koha s’na fal”, Leonora Jakupi ka zgjedhur si destinacion Maqedoninë, ku është duke performuar për fushatën parazgjedhore që po mbahet atje, dhe atë në krah të partisë e cila është në pushtet, Bashkimi Demokratik për Integrim.

Ajo, së bashku me këngëtarët Miranda Hashani dhe Mustafa Ymeri, kanë realizuar një këngë që është dhe si një lloj himni për këtë parti që garon në zgjedhje, ndërsa si protagoniste paraqitet vetë Leonora, si një nga këngëtaret më të njohura dhe më të preferuara të estradës shqiptare.

Sipas Panorama, Leonora për gjithë fushatën që do të organizohet gati në çdo vend që flitet shqip, do të paguhet hiç më pak se 30 mijë euro.

Këtu nuk përfshihen shpenzimet e akomodimit dhe ushqimit, pasi për të gjitha kujdeset organizatori, ndërsa këngëtarja arkëton shumën e premtuar si fitim të pastër
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Leonora fiton 30 mijë euro nga fushata në Maqedoni

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum