www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fle me gruan e vdekur per 9 vjet rresht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Fle me gruan e vdekur per 9 vjet rresht   Thu Oct 06, 2011 9:45 pm

Një burrë nga Vietnami ka 9 vite që fle me eshtrat e gruas së tij të vdekur, të futura në një kukull të madhe.

Sipas mediave lokale, 57-vjeçari Le Van zhvarrosi ish-bashkëshorten e tij në vitin 2004, një vit pas vdekjes së saj dhe që atëherë fle me eshtrat.

Autoritetet i kanë thënë që të kthejë sërish eshtrat në varr në vitin 2009, atëherë kur kjo ngjarje u publikua për herë të parë, por nuk ka asnjë ligj që detyron vietnamezin që ta bëjë këtë gjë.

Burri fillimisht flinte në varrin e gruas, por fëmijët e bindën që të mos i kalonte netët jashtë. Atëherë ai vendosi të bënte një kukull dhe vendosi eshtrat brenda saj. Që nga ajo kohë, Le Van fle së bashku me bashkëshorten e vdekur në shtëpinë e tij modeste.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fle me gruan e vdekur per 9 vjet rresht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum