www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anxhelina Hadergjonaj foto seksi në SHBA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Anxhelina Hadergjonaj foto seksi në SHBA   Mon Oct 17, 2011 9:27 pmPrej pak javësh, këngëtarja e re Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, është vendosur për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vend të cilin e sheh si të përkryerin për të ndërtuar karrierën e saj.

Ky ka qenë lajmi i fundit prej saj, pas suksesit në Festivalin “Top Fest” të këtij viti. Por prej pak ditësh duket se ajo u ka bërë një përshëndetje fansave me disa foto krejt të veçanta. E fotot amerikanë të Anxhelinës janë shumë larg asaj vajzës adoleshente që kemi njohur deri më sot. Mjaft seksi, në dy fotot që ju sjellim, ajo duket se përcjell një atmosferë të tipit ‘Moulin Rouge’.

Nuk dimë nëse këto foto janë artistike, janë të shkëputura nga ndonjë festë vajzash, apo janë një mënyrë “rebelimi” e këngëtares së re për të thënë se ajo ndihet po kaq seksi saç edhe duket në këto imazhe. Cilido që të ketë qenë misioni, Anxhelina ia ka arritur të tërheqë dhe të duket mjaft ‘hot’./MAPO/

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Anxhelina Hadergjonaj foto seksi në SHBA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum