www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Duff i dërgon foto seksi burrit të saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Duff i dërgon foto seksi burrit të saj    Tue Nov 23, 2010 12:37 am

Hilary Duff thotë se ajo i dërgon fotografi të saj seksi burrit Mike Comrie, pasi dëshiron që martesa e tyre të jetë ‘interesante’.
Këngëtarja dhe aktorja, e cila u martua me lojtarin kanadez të hokejit në muajin gusht pasi kishte qenë në lidhje me të për tre vite, i dërgon Mike pamje intime të vetes, por kurrë nuk lejon që t’i shihet fytyra në to.

I pyetur gjatë një emisioni në radio nëse i dërgon burrit foto seksi nga telefoni, ajo ka thënë: “Oh Zot, dëshiron të më fusësh në probleme... Por, kurrë nuk e tregoj fytyrën. Duhet ta bëjmë zbavitëse, ta mbajmë interesante”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Duff i dërgon foto seksi burrit të saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum