www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Tuna kopjon Adele Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Tuna kopjon Adele Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tuna kopjon Adele

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
lola

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 34
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

Tuna kopjon Adele Empty
MesazhTitulli: Tuna kopjon Adele   Tuna kopjon Adele EmptyThu Oct 20, 2011 5:54 pm

Tuna kopjon Adele WTFH3

Nuk ke ç’të thuash: Performanca e Tunës në spektaklin e javës së kaluar te “E diell” ishte e shkëlqyer.
Megjithatë, në të gjithë performancën e saj pati diçka si të parë edhe më parë. E në të vërtetë çfarë ishte në ‘déjà vu’ kishte të bënte me look-un e këngëtares.
Tuna, e cila përpiqet të sjellë performanca sa më origjinale nuk ishte munduar aq sa duhet, sepse i kishte bërë copy paste look-ut të këngëtares së momentit Adele në performancën “Set fire to the rain” në Graham Norton Show. Nëse u bën një krahasim të dyja këngëtareve ndryshimet përveçse ndryshojnë në formë dhe përmasa trupi, gjithçka tjetër rreth fustanit, stilimit të flokëve, make up-it është e njëjtë. A mund të jetë kjo një kopje e rastësishme?
Vështirë të thuhet, në një kohë që Adele konsiderohet si këngëtarja më e famshme e momentit, e cila ka zënë të gjitha kopertinat e revistave dhe klipet e së cilës shfaqen shpesh në të gjitha stacionet muzikore. Megjithatë fajin më të madh për këtë pjesë e ka stilisti që është ngarkuar të kujdeset për veshjen e këngëtares, i cili s’ka sjellë asgjë origjinale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Tuna kopjon Adele

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Këngëtarja serbe, Anabela, kopjon 100% klipin “E boj nxehtë” nga Tuna Sejdiu
» Leonora kopjon Madonnan?
» Nora sërish kopjon
» Tuna i ka fryrë buzët?
» Tuna Sejdiu: Nuk jam Shtatzënë…
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum