www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Tuna Sejdiu: Nuk jam Shtatzënë…  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Tuna Sejdiu: Nuk jam Shtatzënë…  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tuna Sejdiu: Nuk jam Shtatzënë…

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
вєLтz

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 35
Location : Mitrovicë

Tuna Sejdiu: Nuk jam Shtatzënë…  Empty
MesazhTitulli: Tuna Sejdiu: Nuk jam Shtatzënë…    Tuna Sejdiu: Nuk jam Shtatzënë…  EmptyThu Jul 01, 2010 2:32 am

Herën e kaluar së bashku me Rilindin ishim në Kuba dhe isha unë ajo që zgjodha destinacionin. Këtë herë Rilindi do zgjedhë vendin e pushimit, por sigurisht që do jetë ndonjë vend egzotik. Ka gjasa të jetë Bora Bora, por kudo që të jetë do të shkojmë diku nga fundi i verës për shkak se jam duke punuar në disa projekte të reja muzikore.

Pop këngëtarja Tuna Sejdiu akoma nuk ka mundur të mendojë në qetësi për realizimin e muajt të mjaltit. Menjëherë pas dasmës ajo është shpërngulur në Prishtinë dhe jeton me bashkëshortin atje.

Për shkak të obligimeve të shumta që kanë të dy si çift, e kanë të pamundur të realizojnë pak pushim. Këngëtarja i ka përgënjeshtruar fjalët për ndonjë shtatzani të mundshme dhe paralajmëron projekte të reja muzikore.

“Akoma jam në një periudhë që po e marr veten në ambientin dhe jetën e re, kështu që pak jam nostalgjike sepse më mungon shoqëria dhe familjarët. Është normale, e kam disi të vështirë.


Muaji i mjaltit ishte dëshirë e madhe e imja dhe nëse na konçidojnë datat, sigurisht që do të shkojmë së bashku për disa javë pushime me Rilindin.

Do bashkojmë muajn e mjaltit me pushimin veror. Herën e kaluar së bashku me Rilindin ishim në Kuba dhe isha unë ajo që zgjodha destinacionin. Këtë herë Rilindi do zgjedhë vendin e pushimit, por sigurisht që do jetë ndonjë vend egzotik.

Ka gjasa të jetë Bora Bora, por kudo që të jetë do të shkojmë diku nga fundi i verës për shkak se jam duke punuar në disa projekte të reja muzikore.

Bashkëshorti im është ai që më përkrah gjithmonë, edhe pse nuk është adhurues i kamerave dhe jetës publike, gjë që më duhet ta pranoj dhe jam krenare për thjeshtësinë e tij”, tregon Tuna e cila këto ditë ishte për një pushim të shkurtër në Shkup, duke u bërë vizitë familjarëve të saj.

Më herët dolën fjalët se këngëtarja është shtatzënë, ndërsa ne kontaktuam zëdhënësin e saj i cili hodhi poshtë këto fjalë: “Nuk e di nga ju erdhi kjo ide që Tuna është shtatzënë.

Këtë gjë mund ta vërtetoni thjesht në bazë të fizikut të këngëtares”. Kurse disa ditë më vonë kontaktuam edhe bashkëshortin Rilindin i cili theksoi se: “Nëse kishte qenë e vërtetë besomë që nuk kishte pasë arsye me e fsheh”.

Në anën tjetër edhe vetë këngëtarja mohon një gjë të tillë. “Nuk jam shtatzënë po sigurisht që nuk do ta fshehim nga publiku ditën kur do të ndodhë”, thekson më tej këngëtarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Tuna Sejdiu: Nuk jam Shtatzënë…

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Tuna Sejdiu në depresion?
» Tuna Sejdiu ndahet nga i dashuri
» Tuna Sejdiu, i jep fund beqarisë!
» Tuna Sejdiu bëhet imazh i Mc Donalds, për qëllim bamirësie
» Këngëtarja serbe, Anabela, kopjon 100% klipin “E boj nxehtë” nga Tuna Sejdiu
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Internet | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum