www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tuna Sejdiu në depresion?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Tuna Sejdiu në depresion?    Tue Nov 23, 2010 12:36 am


Burime të afërta pranë këngëtares së famshme tregojnë se ajo është duke kaluar një periudhë depresive, si pasojë e mungesës së familjarëve dhe rrethit të ngushtë shoqëror, të cilët fatkeqësisht nuk i ka në Kosovë.
“Tunën e ka marrë shumë malli për vendlindjen, vendin ku lindi dhe u rrit, për miqtë dhe të dhe të afërmit që ka atje, po edhe Prishtinën ajo e do fort”, kanë thënë disa të afërm të këngëtares, shkruan e përditshmja “KosovaSot”.

Një tjetër mikeshë e këngëtares ka thënë, “Normalisht që Tuna mund t’i vizitojë sa herë të dojë familjarët e saj në Maqedoni, por zhvendosja e aktivitetit artistik në Kosovë, ia bënë ndonjëherë të pa mundur këtë”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Tuna Sejdiu në depresion?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum