www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çiljeta: Dashuria në distancë, shumë e mirë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lambiano
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 362
Data regjis. : 08/12/2011
Location : Earth

MesazhTitulli: Çiljeta: Dashuria në distancë, shumë e mirë    Sun Dec 25, 2011 1:37 amÇiljeta Xhilaga thotë se lidhja e saj në distancë me të dashurin Aleksandrin është një formë e përshtatshme për të, kjo pasi ajo ka më shumë kohë të merret me veten.

“Dashuria në distancë? Shumë mirë, distanca ka vështirësitë e veta sepse të merr malli, por them se kjo lidhje në distancë më ka bërë shumë mirë sepse kam shumë më tepër kohë për veten time, që të merrem me projektet e mia. Mendoj se fakti që e takoj një herë në muaj mjafton disi”.

“Unë tashmë po bëj një vit e gjysmë. S’e di si do vazhdojë, sepse Aleksandri i ka ndërtuar gjërat e veta atje, unë të miat këtu, por kur të vijë momenti për të ndërtuar diçka së bashku, do jetojmë së bashku në një njëjtin vend, dikush duhet të bëjë një sakrificë”, ka thënë Çiljeta gjatë një interviste për Standard.

~lambiano~
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Çiljeta: Dashuria në distancë, shumë e mirë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum