www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nokia 2710 Navigation Edition

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Nokia 2710 Navigation Edition   Tue Dec 08, 2009 8:29 pmPajisja më e re e segmentit të ulët të Nokias do të shitet me çmim të përshtatshëm, e do të ofroj navigacion GPS.
Nokia 2710 Navigation Edition është pjesëtari më i ri i segmentit të ulët të celularëve të Nokias. Modeli, paksa çuditshëm për këtë rang të çmimeve, sjell navigacion GPS dhe busulle digjitale.

Gjithashtu, ky celular shitet me softuerin Nokia Maps me udhëzimet “turn-by-turn”, bartës dhe mbushës për automjet.

Dimensionet e pajisjes janë 111 x 45.7 x 13.7 milimetra, e peshon 87 gramë. Është integruar edhe ekrani 2.2-inçësh me rezolucion prej 240 x 320 pikselash, kamera 2-megapikselëshe, FM radio e Bluetooth, përderisa në paketën e tij është përfshirë edhe kartela e memories me kapacitet prej 2 GB. Kohëzgjatja e baterisë është deklaruar në 18 orë në pritje, respektivisht në katër orë e 20 minuta bisedë.

Çmimi i rekomanduar i shitjes për tregun evropian është 110 euro, e në shitje do të gjendet në tremujorin e dytë të vitit të ardhshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nokia 2710 Navigation Edition

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum