www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Biblioteka ia ndalon hyrjen për shkak të erës së keqe Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Biblioteka ia ndalon hyrjen për shkak të erës së keqe Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Biblioteka ia ndalon hyrjen për shkak të erës së keqe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
3li

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

Biblioteka ia ndalon hyrjen për shkak të erës së keqe Empty
MesazhTitulli: Biblioteka ia ndalon hyrjen për shkak të erës së keqe   Biblioteka ia ndalon hyrjen për shkak të erës së keqe EmptyTue Dec 08, 2009 10:58 pm


 


Londër   - Njëzetetetëvjeçari Stewart Penman nuk do të guxojë që gjatë vitit të ardhshëm të hyjë në bibliotekën lokale në Lester, pasi që bibliotekistët dhe anëtarët e tjerë janë ankuar se i vjen një erë shumë e keqe.
Në ndalesën e shkruar, Stewart është paralajmëruar se nuk do t'i mundësohet shfrytëzimi i bibliotekës as pas skadimit të afatit 12-mujor, po qe se nuk fillon që deri atëherë t'i kushtojë rëndësi higjienës personale.
I riu britanik e ka pranuar se këmbëve të tij me të vërtetë iu vjen era e keqe, mirëpo ka shtuar se  nuk e di se ku mund të qëndrojë problemi.
"Çdo ditë bëj dush, mirëpo era e këmbëve nuk më hiqet. Jetoj me nënën, e cila pi duhan shumë, prandaj era që më vjen më së shpeshti është ajo e duhanit. Mendoj se bibliotekistët janë duke më keqtrajtuar, pasi që për një arsye nuk po më duan", ka thënë Stewart.
Në anën tjetër, zyrtarët e bibliotekës kanë thënë se britaniku i ri i ka shpërfillur paralajmërimet e shumta gjatë vitit të kaluar.
"Nuk është e vërtetë se i vjen era duhan, mirëpo djersë të vjetruar. Njerëzit dalin nga biblioteka sa herë që hyn ai brenda", ka thënë drejtoresha Margaret Belamy.

T: Arsimtari bën striptiz në klasë

Londër, 8 dhjetor   - Për ta siguruar vëmendjen e nxënësve të tij, mësuesi në një shkollë fillore në Suffolk, 57-vjeçari Martin Rose, ka vendosur që të bëjë striptiz në klasë.
I nervozuar me zhurmën gjatë orës, ai i ka pyetur nxënësit se çfarë duhet të bëjë që më në fund ta respektojnë. Kur ata ishin përgjigjur se do të mund të zhvishej, ai ka filluar t'i heqë rrobat. Nën aplauzat e shumta të rreth tridhjetë 14-vjeçarëve ai ka mbetur lakuriq në pjesën e sipërme të trupit, mirëpo nuk e ka plotësuar dëshirën e nxënësve që t'i heqë edhe pantallonat. Njëri nga nxënësit e ka incizuar këtë gjë me telefon dhe incizimi është vënë në "Youtube". Ka pasuar një reagim i bujshëm i prindërve, derisa këshilli i arsimtarëve është treguar i mëshirshëm, duke e mbajtur në punë, pasi që ndodhet në prag të pensionit.

T: E dehura shkon ta marrë burrin e dehur

Sydney, 8 dhjetor   - Policia australiane e ka ndalur në periferi të Sydneyt një grua, e cila gjatë ngasjes së automjetit po bisedonte në telefon dhe më pas është vërtetuar se ajo ishte bukur e dehur.
Australiania e dehur u kishte thënë policëve se ishte nisur në stacion policor që ta merrte bashkëshortin e saj, i cili disa orë më herët ishte arrestuar po ashtu për shkak se po e ngiste automjetin në gjendje të dehur.
Përmes alkool-testit është vërtetuar se kjo grua kishte pasur trefish nivel më të lartë të alkoolit në gjak sesa lejohet, edhe pse ishte më pak e dehur sesa bashkëshorti i saj, që kishte pasur gjashtëfishin e së lejuarës.
Në fund, burri e gruaja janë futur në qeli të njëjtë dhe pasi që nuk kishin pasur kënd ta thërrisnin për t'i marrë, ata e kanë kaluar natën në burg.
"Nëse jo asgjë tjetër, ata e kanë respektuar premtimin martesor se do të jenë së bashku në të mirë dhe në të keq", ka thënë duke u tallur polici që e kishte arrestuar gruan. Çifti martesor brenda disa ditësh do të paraqitet para gjyqtarit.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Biblioteka ia ndalon hyrjen për shkak të erës së keqe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Ivanoviq: Serbia do të bllokojë hyrjen e Kosovës në BE
»  Burri ne karroce me rrota ndalon grabitjen
» Scherzinger, vozitëse e keqe
»  Burri ne karroce me rrota ndalon grabitjen
» Angelina Jolie: Jam gënjeshtare e keqe
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum