www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 dhe disa Barcolet nga une dj-lumii

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:33 pm

Muji ishte kthyer nga Afrika!
Hasi e pyet:"cka vrave per ate kohe ne Afrike?"
Muji thot:
-Vrava 3 leoparda, pese tigra, tete elefanda dhe dhjete nopliza!
Hasi:
-Po cka jan ata nopliza?
Muji:
-Ata ishin te vegjel, te zeze dhe bertasnin ... NO PLIZ-NO PLIZ !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:34 pm

KULLERI

Shkon nje Kuller ne nje fshat dhe i afrohet nje lope ,kur ajo ja hini shkelum, kulleri s'largohet po veq kqyr. Pastaj vie nje fshatar edhe po i thot largohu se ta hin apet.
Kulleri i pergjigjet ,, po veq s'ka te drejt a ''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:34 pm

DIXHEJ

bahet ni party ni far veni edhe tash ky djali pi thot babes tij, bab a ki me mi gjet do pare njeri se e kem organizu ni partye pom duhen,,pi thot baba ec be se skom thot hajt be se u ardh ni dixhej pi slargti edhe asht shum i smut , ja bon baba i smut the a ? po thot djali.. qe pra merri 2 euro bleja 1 kg banane edhe mos um shurdho ec hup....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:35 pm

nata e pare e dasmes shtrihet cifti ne kreva

e dashur do te therrase eva tani!
pse?
sepse je femra e pare dhe e vetme per mua.

a,bukur kurse une do te therrase;peugeot!
e, pse?

sepse je numri 206 per mua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:36 pm

Dy gra komshie takohen n? korridor.

O komshi Qka bo vaki me ju,mos jeni gje smut-pyet e para.

Jo-i thot tjetra,pse mendon ashtu?

Po ka nja tre dit qe po shof doktorin,qe del nga shpija jote,e kujtova se jeni smur.

Edhe qa ka ketu per tu quditur Un kam 10-dit qe shof nje oficer qe del nga shpija jote,e duhet te pyes se mos ka plas lufta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:39 pm

dy femra ulur ne nje kafene po bisedojne:njera thote;SOT PASKA ME KANE QIHANE E MADHE ,e pyet shoqja;PSE ,ajo i pegjigjet;PO JA NI EREN SPERMES,shoqja i thote,JO MORE BUDALLICE UNE GUGSOVA:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:40 pm

Na kish pas qen nje her nje djal iri dhe nje plak ne autobus si gjithmon tolluvi qysh beht ne autobus prej qytet deri ne fshat ky djali iri ikish pas nzan dy ulse e ish pas shtre ekqyr ky plak e ekqyr ja nis me trokit me krrut ose krroqe dhe tash ja nis me i shku ne nerva kti djalit dhe i thot o migj amos ish kan mir mja qit qasaj krroqes tende nje gum ose far llastiku ja kthen ky plaku po valla ukan mir edhe prindi yt mja pa qit llastikun me vakt ti sishe kan ksade hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:41 pm

Në një fshat të Drenicës, janë nda pesë vëllezër. Nënën nuk a ka marrë asnjëri. Kanë pru vendim, kush e merr nënën e merr traktorin. Hip nëna në traktor, qëndron tetë orë në traktor, asnjëri nuk e merr. Goca e martuar në tjetrin fshat e thërret burrin e vet dhe i thotë: “eja ta marrim nënën, se nëna ime që tetë orë po rrinë në traktor, nuk donë asnjëri nga vëllezërit me marrë”. Andaj, kur dhëndri vjen me marrë vjehrrën e vet, e merr edhe traktorin. Atëherë reagojnë djemtë duke mos ja dhënë traktorin. Motra e tyre thotë, ju keni thënë kush e merr nënën e merr edhe traktori. Dhëndri pa pritë pa kujtua bëhet me traktor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:42 pm

Par tridhjetë vite një baba që punonte në gjermani, ja bleu djalit të vet “fiqën”. Ndërsa tjetri babë nga fshati tjetër, djalit ja bleu traktorin. Të dytë kanë qenë pasanik dhe kanë pasur sipërfaqe të mëdha të tokës. Kur vjen pranvera, ky qe kishte traktorin filloi me lëru tokën, e ai me “fiqë” nuk mundte me bërë as një “lavër miu”. Ky qe kishte “fiqën”, i ankohet komshiut, qysh më ja bë me lëru tokën, kur “fiqa” nuk bënë me lëru tokën. Komshiu pa një pa dy thotë: “qoje “fiqën” te filani qe e ka ble traktorin me ethë, pas nëntë muajve ta pjellë një traktor. Ky pa një pa dy e qon “fiqën” te i zoti i traktorit i thotë: “a ka mundësi me ja leshu traktorin “fiqës” me ethë, se me ka thënë komshiu im se bënë ashtu”. Pronari i traktorit i thotë: “shko bre dai, me kanë ashtu tanë kush ka “fiqa” kishin me pasur traktorë”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:42 pm

Një çift i ri jo i pasur, po sa ishin martuar u larguan nga shtëpia e prindërve për të kërkuar banesë. Gjetën një shtëpi një kat, kati përdhes ishte i lirë, ndërsa në katin e parë jetonte pronari i shtëpisë. Çifti i ri pyet pronarin,” sa kushton ky kat për banim”? Pronari përgjigjet, “pesëdhjetë markë”. Çifti pranon dhe vendoset në katin përdhes të kësaj shtëpie. Pronari ishte i pasur por në moshë, dashurohet në nusen e re. Bashkëshorti ishte në punë, e pronari po i thotë nuses, eja me mu në krevat timin për një orë do i fitosh 100 markë. Mirëpo, për këtë ofertë nuk i tregon bashkëshortit. Ditë pas dite oferta rritet deri në 500 DM. Me 500DM kishte mundësi të paguaj 10 muaj qira. Bashkëshortja i tregon bashkëshortit të vet dhe pas një marrëveshje, vendosen të shkoi bashkëshortja te plaku me motiv se ai nuk ka çfarë i bënë nuses. Nusja pranon dhe shkon te plaku. Bashkëshorti, pritë një, dy, tre, katër orë, pas pesë orësh bashkëshortja po vjen të bashkëshorti. Bashkëshorti e pyet, “pse je vonuar kaq shumë”? Bashkëshortja ja kthen, “Kur do të plakesh edhe ti si ai”!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:47 pm

Dy plaçkitës të cilët kishin vjedhur një pompë benzine në shtetin amerikan New York ndoshta do të kishin arritur t’i ikin policisë po që se paraprakisht do të ishin kujtuar të furnizohen mirë me benzinë.

Policia ka njoftuar se ka arrestuar 29-vjeçarin Lonnie Meckwood dhe 51-vjeçarin Phillip Weeks të cilët në arratisje e sipër kishin mbetur pa benzinë. Ata janë akuzuar se nën kërcënim me thikë kanë tentuar të plaçkitin shitësin e një pemëshitëseje në qytetin Kirkwood. Shitësi nuk është lënduar.

Policia i ka ndaluar të dy hajnat rreth dy kilometra larg shitores, pasi që kishin parkuar automjetin e tyre përgjatë rrugës.

--------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii EmptyWed Nov 04, 2009 6:48 pm

Edhe pse tosteri ende gjendet në maje të listës sipas popullaritetit në mesin e dhuratave të dasmës, një çift britanik është mbetur i habitur kur në mesin e dhuratave të mbështjella ka numëruar as më pak e as më shumë se 24 tosterë.

Claire e Stuart Linley i kishin udhëzuar 160 të ftuarit e dasmës se më së shumti do t’u hynin në punë dhurata në para për të mundur të udhëtojnë në muajin e mjaltit. Mirëpo, e kanë parë se diçka nuk ishte në rregull kur kanë parë shumë kutia të njëjta në formë e madhësi në mesin dhuratave.

Claire ka mbetur gojëhapur kur e ka kuptuar se bëhet fjalë për 24 tosterë të markës “Tesco”. Mirëpo në fund ka dalë të jetë një shaka e pakripë të cilët e kishin menduar paraprakisht.

Çifti nga Howden Minster në Yorkshire, natyrisht, i ka kthyer 23 tosterë, por një kanë vendosur ta mbajnë për vete.

“Kur kemi filluar të nesërmen në mëngjes të hapim dhuratat na është dukur e çuditshme pse aq shumë prej tyre kishin formën dhe madhësinë e njëjtë. Atëherë filluan të dalin tosterët njëri pas tjetrit dhe ka qenë shumë qesharake. Shumica prej tyre ishin të markës Tesco prandaj kur shkuam në dyqanin dhe i kthyem tërë atë, të punësuarit vdiqën së qeshuri”, ka thënë Stuart.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
Sponsored content




dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty
MesazhTitulli: Re: dhe disa Barcolet nga une dj-lumii   dhe disa Barcolet nga une dj-lumii Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

dhe disa Barcolet nga une dj-lumii

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» DISA KENG NGA youtube NGA UNE LUMII
» Disa poezi nga une
» Disa lutje
» Fotot mat reja te disa anetarve.
» Disa Programe per PROGRAMUES
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Humor-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum