www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jimmy page premton turne

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Jimmy page premton turne   Sat Dec 19, 2009 7:40 pmIsh-rokeri i grupit Led Zeppelin, Jimmy Page, ka zbuluar se ai planifikon të zhvillojë një turne në vitin e ardhshëm, qoftë me ose pa anëtarët tjerë të bendit.
Kitaristi legjendar ka një varg këngësh të reja të shkruara dhe planifikon të lëshojë edhe një album krahas turneut në vitin që vjen.

“Tash jemi në ritmin e Krishtlindjeve, por në vitin e ardhshëm synoj të bëj muzikë live dhe të shfaqem në skenë. E kam muzikën që pret dhe këtë edhe do të bëj. Kanë kaluar dy vite që nga paraqitja në O2 (me Led Zeppelin), andaj është koha ta bëjmë sërish këtë”, ka thënë rokeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jimmy page premton turne

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum