www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?   Fri Nov 06, 2009 12:09 am

a shkatrron dashurin gjelozia e tepert ....?

Rolling Eyes

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?   Fri Nov 06, 2009 6:53 pm

po vella e shkatrron te sigurt e di neta flm per temen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?   Thu Nov 12, 2009 10:23 pm

ndoshta edhe shkatrron kur jane dyte gjeloza mendoj une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?   Thu Nov 12, 2009 10:33 pm

Ku ka dashuri ka edhe gjelozi , po sduhet te jet e tepruar se edhe mund ta shkaterroj ..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?   Thu Nov 12, 2009 10:56 pm

KoNN! shkruajti:
Ku ka dashuri ka edhe gjelozi , po sduhet te jet e tepruar se edhe mund ta shkaterroj ..!!

mos te lodhem me shkru hiq ....paste prej Konnit ma mir hauahu

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?   Sun Nov 15, 2009 8:31 am

KoNN! shkruajti:
Ku ka dashuri ka edhe gjelozi , po sduhet te jet e tepruar se edhe mund ta shkaterroj ..!!


Pajtohem me kete mendim...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?   Wed Nov 25, 2009 11:00 am

Paii sipas Mendimit timmm Ajo Jo qe e Shkattrron Nje Lidhje Xhelozija Po edhe Psiqikisht Pot Smujke hahahaha :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?   Thu Nov 26, 2009 12:47 am

Ku ka xhelozi ka edhe dashuri...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?   Sun Nov 29, 2009 4:15 am

bRuNneta shkruajti:
a shkatrron dashurin gjelozia e tepert ....?

Rolling Eyes

Per mendimin tim po, e shkatron sepse sa do qe ta duash nje njeri te behet bajat me xhelozin e vete, dhe nje dit smund te durojsh ma. Humb besimi nese eshte xhelozia e tepert.E kur humb besimi s'mbetet gje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?   Tue Jun 22, 2010 7:14 pm

Po esht shum e vertet se gjelozia e tepert e shkatrron 1 dashuri..po qe te mos vim deri te kjo gjendje duhet te kemi sa me shum rrespekt per njeri tjetri...se gjelozin e bejn vet te 2 personat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Gjelozia e tepërt a shkatrron një lidhje dashurie ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum