www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 "Skenderbeu"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Naim
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 18
Data regjis. : 23/12/2009
Age : 27
Location : Skopje

MesazhTitulli: "Skenderbeu"   Mon Dec 28, 2009 5:56 am

Skenderbeu ishte luftetar
qe e njeh gjith bota mbar
ai ishte trimdai
me shpaten e tij armikun
e ka gri.
Ishte i shquar dhe i zgjuar
armikut kur rrugen sia ka leshuar
me sulltan e pashallar gjithmon
ne lufte je kan
Ata deshten me te turqnue
e ti nuk e ke pranue
U dridh bota u dridh Stambolli
me Skenderbeun sec u ndodhi
Ata menduan se u beri tradhti
por ky luftoi per atdheun e tij
Me shpaten e tij ne dore Shqiperise
i vuri Kurore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

"Skenderbeu"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum