www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Video: Kapet Golfi VII?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Video: Kapet Golfi VII?   Sat Oct 03, 2009 7:02 amMe dëshirë që të rris interesimin e publikut për konceptin L1, Volkswagen ka publikuar video materialin promocional në të cilin rastësisht ose qëllimisht shihet maketi i një automjeti tjetër. Sipas të gjitha gjasave bëhet fjalë për gjeneratën e radhës të Golfit.
Video materiali në fjalë është incizuar në studion dizajnuese në Postdam, e maketi paraqitet në 4 minuta e 37 sekonda. Gjithsesi, nuk mund të jemi një qind për qind të sigurt se bëhet fjalë për gjeneratën e shtatë të Golfit, mirëpo sipas madhësisë dhe formës duket të jetë ashtu.

Fakti që maketi është pothuajse i përfunduar, respektivisht se vendimi përfundimtar për dizajnin e këtij modeli është marrë, nuk është për t’u çuditur. Edhe paraprakisht dihet se Golf VI është një zgjidhje e përkohshme dhe se nuk do të jetë i përhershëm. Më saktësisht, gjeneratën e shtatë mund ta presim qysh në vitin 2012.

Sipas burimeve të ndryshme testimet e Golf VII tanimë kanë filluar, gjersa me motorizim të avancuar dhe zgjidhje të reja teknike të Golfit të ri, të cilat lihen të kuptohen në video, mund të presim dizajn edhe më dinamik dhe profil më të ulët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Video: Kapet Golfi VII?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum