www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dy vazhdime të radhës për “Avatar”?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Dy vazhdime të radhës për “Avatar”?   Fri Feb 05, 2010 11:54 pmJames Cameron tashmë ka filluar planifikimin e vazhdimeve të hit-filmit të tij “Avatar”.
Filmi fantastiko-shkencor ka thyer të gjitha rekordet duke u bërë filmi më i suksesshëm i të gjitha kohërave, ashtu që ia rrëmbeu titullin e filmit më fitimprurës, filmit tjetër të Cameron, “Titanic”.

Përveç shikueshmërisë, “Avatar” është vlerësuar lartë edhe nga ekspertët e filmit, me ç’rast ka marrë nëntë nominime nga Academy Awards.

Ndërsa tani, në një intervistë për revistën Empire, filmbërësi Cameron ka thënë se e ka të gatshme fabulën bazë për dy vazhdime të radhës, mirëpo njëherë do të presë dhe të vlerësojë buxhetin e filmit aktual.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dy vazhdime të radhës për “Avatar”?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum