www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Bieber: Nuk jam djalë i keq Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Bieber: Nuk jam djalë i keq Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bieber: Nuk jam djalë i keq

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

Bieber: Nuk jam djalë i keq Empty
MesazhTitulli: Bieber: Nuk jam djalë i keq   Bieber: Nuk jam djalë i keq EmptyMon May 31, 2010 8:32 pm

Bieber: Nuk jam djalë i keq F.0530175434700_m

Justin Bieber është shfaqur të jetë tejet i hidhëruar me spekulimet të cilat e nxirrnin në pah anën e ‘zezë’ të tij.
16-vjeçari javë më parë u raportua të ketë fyer rëndë një menaxher të dyshemesë në skenën e njërit prej emisioneve më të shikuara në Australi, ndërsa Bieber nuk nguroi dhe në faqen e tij të Twitterit pohoi se ato spekulime ishin thashetheme.

“Koha e familjes me nënën time nuk ka mundur të vijë në një kohë më të mirë…unë u rrita me respekt për të tjerët dhe jo të bëj thashetheme…apo t’u përgjigjem thashethemeve me hidhërim”.

“Unë e di që shokët, familja dhe fansat e dinë çfarë njeriu jam. Të dëgjoj të rriturit, duke shpërndarë gënjeshtra dhe spekulime, mendoj se është pjesë e punës. Por…gjithë ajo që dua të them është…i vrisni ata me dashuri, në mënyrë që të gjithë të jenë të buzëqeshur…të gjithë jemi të bekuar dhe unë iu jam falënderues të gjithëve që më keni dhënë rastin të bëj atë që dua më së shumti”, shkroi Bieber në Twitter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Bieber: Nuk jam djalë i keq

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Alketa do të lindë djalë
» Miranda Hashani bëhet me djalë
» 71-vjeçari bëhet me djalë pas 14 vajzave
» Edhe Poni shtatzënë, pret djalë
» Bieber lëndon gjurin
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum