www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ivanovic: Deklarata e Feithit, pro-shqiptare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Ivanovic: Deklarata e Feithit, pro-shqiptare   Wed Jun 09, 2010 5:01 pm
Sekretari shtetërori i ministrisë serbe për Kosovën, Oliver Ivanovic, ka kritikuar deklaratat e Përfaqësuesi civil ndërkombëtar, Pieter Feith, i cili ka thënë se pas mendimit të GND-së, pret rritje të konsiderueshme të numrit të njohjeve të Kosovës.
Në një prononcim për agjencinë Beta, Ivanovic ka vlerësuar se deklarata e Feithit është politike, duke shtuar se “me këto deklarata nuk ndihmon në stabilizimin e situatës”.

Sipas Ivanovic, këto deklarata janë pro-shqiptare dhe mund të sjellin pengesa në marrëdhëniet në terren, ndërkohë që ka theksuar se Feith duhet të jetë neutral.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Ivanovic: Deklarata e Feithit, pro-shqiptare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum