www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jolie do të adoptojë sërish?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Jolie do të adoptojë sërish?   Fri Nov 13, 2009 5:38 am


Angeliina Jolie raportohet se është e gatshme të shtojë edhe fëmijën e katërt në strofullën e saj familjare, kësaj here një foshnjë të adoptuar nga Siria.
Siç shkruan revista OK!, aktorja dëshiron të ketë në familje edhe një vajzë nga vendi i Lindjes së Mesme.

Por ajo thuhet se ka filluar procesin e adoptimit pa partnerin e saj Brad Pitt, i cili nuk dëshiron më shumë fëmijë.

Dyshja tashmë kanë tre fëmijë biologjik dhe tre fëmijë të adoptuar, dhe një tjetër do të ishte i shtatë në familjen e tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Jolie do të adoptojë sërish?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum