www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Fox: Nuk mendoj se jam provokuese Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Fox: Nuk mendoj se jam provokuese Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fox: Nuk mendoj se jam provokuese

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

Fox: Nuk mendoj se jam provokuese Empty
MesazhTitulli: Fox: Nuk mendoj se jam provokuese   Fox: Nuk mendoj se jam provokuese EmptyFri Jun 18, 2010 10:25 pm

Fox: Nuk mendoj se jam provokuese F.0618110812676_m

Ylli i Hollywoodit, Megan Fox ka thënë se ajo shpesh prezantohet në mënyrë të gabueshme në media.
Aktorja ka thënë për MTV News se ajo nuk është përgjegjëse për deklaratat kontroverse që ka bërë në të kaluarën, pasi shtypi e ka keqinterpretuar atë.

“Nuk mendoj se ndonjëherë patjetër kam thënë diçka që ka qenë provokuese. Mendoj se njerëzit marrin deklarata relativisht të sinqerta dhe i kthejnë ata në gjëra provokuese... Njerëzit nuk e kanë idenë si të reagojnë. Nuk është puna se vetë një deklaratë është e egër”, ka thënë Fox.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Fox: Nuk mendoj se jam provokuese

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Adelina Berisha provokuese dhe në dimër!
» Elvana Gjata me provokuese se kurre
» Mourinho: E vështirë të mos mendoj për LK
» Guardiola: Nuk po mendoj për Realin
» Myller: Nuk mendoj të largohem nga Bajerni
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum