www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për leooooo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për leooooo   Sun Nov 15, 2009 5:22 am

????

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Mon Nov 16, 2009 7:52 pm

leooo eshte postus i mir deri me tani besoje qe kemi me kalu mir me ta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sat Nov 21, 2009 5:16 am

leooo eshte nje shok i vjeter i imi shum i i mir ishoqruar i respektuar per te gjith...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sat Nov 21, 2009 8:06 am

Nuk e njohh, por mendoj qe eshte nje antar i sjellshem si te gjith te tjeret..`
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sun Nov 22, 2009 8:34 am

leoooo ashte shume djal i mir dhe i shoqerushem dhe shume sjellshem pasi me ka ra rasti ta njo ne nje forume tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Fri Nov 27, 2009 3:54 am

flm shum per vlersimet e juja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Wed Dec 02, 2009 8:11 pm

Me duket njeri i matur dhe i kendshem ne postimet e tij.. Mos ta mohoj edhe inteligjencen...


Per me teper nuk e njoh..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Wed Dec 02, 2009 8:15 pm

Leooo eshte shum i sjellshem intelegjent eshte i matur ne fjalet qe flet serioz me duket qe eshte? me sa kuptove udheton shum me nje fjal i sjellshem me te gjith, kam respekt per leooo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sat Dec 05, 2009 12:14 am

Intelegjent i sjellshem Yll bote
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sat Dec 05, 2009 1:58 am

Cka te them per leoo-n masi qe edhe pak sipas postimeve e njoh prej diku tjeter....;) Eshte djal me tana t'mirat shoqerohet me te gjith....I sjellshem shum...Dhe e pershendes shum...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sun Dec 06, 2009 8:28 am

I..Urt..iSjellshemm..Shummmee...HuMoristt..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sun Dec 06, 2009 8:32 am

SHum u But pak Ma aGresiv..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Fri Dec 18, 2009 5:28 am

VETEM MENDIME TE MIRA DHE VETEM POZITIVE KAM PER TY I NDERUAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sun Dec 20, 2009 1:56 am

Shum i mir osht leo ,vazhdo keshtu te jesh

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sun Jan 10, 2010 8:14 pm

Djal shembullor je leooooo veq te paraaaaaaaaaaaaaaaaa rrespekt..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sun Jan 10, 2010 9:01 pm

Leooooo eshte krejt shpirt dhe respekt shum per ty kiss e ke tash haha :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sun Jan 31, 2010 5:38 am

hahahhha Alba flm edhe une ty nji kisss,
ooo flm edhe prej juv te tjerve qe me keni vlersue kshtu dhe me keni nderue qofshi te nderuar te gjith ju,
flm shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm edhe une kam shum respekt per te gjith ju qe jeni antar te kti forumi te mrekullushem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Fri Feb 26, 2010 9:44 pm

Leooooo - person shum i drejt , i rrespektushem ne maksimum , din ti vlersoj drejt te gjith antaret , esht i shoqrushem me te gjithe , dhe postomit e tij me pelqejn sepse nuk provokon asnjere .... respekt Leooooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Sun Mar 07, 2010 10:32 pm

Leeoo aa djal simpatik i menqur sa duushh wetem lett wazhdonn..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Tue Apr 06, 2010 7:52 am

...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..


Edituar për herë të fundit nga Ylliehana-1 në Wed Nov 24, 2010 6:31 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   Tue Apr 06, 2010 9:28 am

O faleminderit shum nga ju Starka , Toolee , edhe nga ti Bruneta per vlersimin e juaj edhe une kam shum respekt per ju dhe ju pershendes shum
kurse une nuk jam largue oj Brunoooooooo ksajde jam hehehe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për leooooo   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për leooooo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum