www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Vendet ku mund ta gjeni shpirtin binjak Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Vendet ku mund ta gjeni shpirtin binjak Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vendet ku mund ta gjeni shpirtin binjak

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

Vendet ku mund ta gjeni shpirtin binjak Empty
MesazhTitulli: Vendet ku mund ta gjeni shpirtin binjak   Vendet ku mund ta gjeni shpirtin binjak EmptyFri Jul 23, 2010 7:51 pm

Vendet ku mund ta gjeni shpirtin binjak Love3

Ai i vërteti ndoshta është duke të pritur në afërsi, por ju nuk keni kohë që ta kërkoni. Ndoshta ajo që duhet të bëni është vetëm të kërkoni vende “të vërteta” dhe me këtë ta shkurtoni kohën e kërkimit për “arin e fshehur”.
Restorant
Meshkujt e punësuar dhe të lirë më së shpeshti nuk kanë kohë që të ziejnë dhe përgatisin ushqim, kështu që e zgjedhin zgjidhjen më të lehtë – hanë jashtë. Mundësoni vetes së paku njëherë në javë të dilni në restorant në dreka apo darkë, pasi që ndoshta pikërisht “zotëriu” juaj është i ulur në tavolinën përballë jush.
Palestra
Meshkujt të cilët kujdesen për pamjen e tyre vizitojnë palestrat. Ndërsa është dëshmuar se njerëzit të cilat rregullisht merren me aktivitete fizike janë më të lumtur, shpirti i shëndetshëm në trupin e shëndoshë. Pra, derisa punoni në formësimin e muskujve tuaj, mund të qëlloni në atë i cili është formësuar pikërisht për ju-duket mirë, kujdeset për veten dhe është i lumtur.
Shëtitja me qen
Shumica e meshkujve nga të gjitha shtazët më së shumti i duan qentë. Shfrytëzoni ditët me diell dhe dërgojeni shtazën tuaj në shëtitje. Nëse nuk keni qen tuajin, gjithmonë merreni të mikut dhe bëni shërbim edhe vetes edhe atij-arsyeja më e mirë për fillimin e bisedës është interesi i përbashkët-në këtë rast dashuria ndaj shtazëve.
Panairet e automobilave
Auto show është versioni mashkullor i revysë së modës-tempulli i mashkullit. Derisa shikoni se cilin automobil ta blini, mundeni ta gjeni edhe atë i cili do t’ju ndihmojë në përzgjedhjen, por edhe në parkimin e ardhshëm.
Autolarja
Siç është edhe përmendur, mashkulli dhe automobili kanë “marrëdhënie të veçantë”. Sikur që femrave flokët nuk munden gjithmonë t’u duken të shkëlqyeshme, gjënë e njëjtë e mendojnë edhe meshkujt për makinën. Për shkak të kësaj arsye autolarja për ta është destinacion i rëndësishëm. Por, edhe makina juaj ka nevojë për pastërti dhe shkëlqim, apo jo?
Tregu i pajisjeve elektronike
Teknologjia dhe meshkujt, dashuri e përjetshme. Sikur që pjesëtaret e gjinisë së bukur me kënaqësi ecin nëpër tregjet dhe shitoret e rrobave, gjinia mashkullore të njëjtën gjë e bën me “lodrat” sikur që janë telefonat celularë dhe kompjuterët. A jeni të sigurt ë nuk u nevojitet celularë i ri, tastierë, apo madje mjeti me ngjyra për vendosjen e miut?
Terrenet sportive
Sallat sportive, stadiumet dhe qendrat e tjera të ngjashme janë vendet ku realizohen njohjet më të mëdha. Kështu që është koha që të zgjidhni ndonjë sport si hobi. Përveç që do të jeni në formë më të mirë trupore, edhe zemra juaj do të mund të rrisë numrin e rrahjeve për ndonjë arsye tjetër.
Bibliotekat dhe libraritë
Nëse pëlqeni që të lexoni, bibliotekat dhe libraritë nuk do t’ju gëzojnë vetëm me ndonjë njohuri të re, por së bashku me librin do të mund të fitoni edhe realizimin e romancës për të cilën pikërisht keni lexuar në librin tuaj të fundit. Dhe në qoftë se e ndani dashurinë e përbashkët për leximin dhe librat, biseda mund të fillojë shumë lehtë.
Muzetë, galeritë dhe teatrot
Derisa rriteni me kulturën, artin mund ta përjetoni edhe në planin e dashurisë. Dhe në këtë mënyrë do të mundeni më në fund të ndani mendimet për krijimet artistike me shpirtin tuaj binjakë apo me dikën i cili e kupton dashurinë tuaj për artin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Vendet ku mund ta gjeni shpirtin binjak

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Eli Fara ende nuk e ka gjetur shpirtin binjak
» Ferguson: City nuk mund ta blejë shpirtin ekipor
» Victoria: David, shpirti im binjak
» Gjendet gjeni i hipertensionit
»  Gjendet gjeni i hipertensionit
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum