www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Koreja Veriore SHBA-në dhe K. Jugore me sulm atomik

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Koreja Veriore SHBA-në dhe K. Jugore me sulm atomik   Sat Jul 24, 2010 11:51 pmPhenian, 24 korrik - Koreja Veriore është kërcënuar se do ta përdorë atë që ajo e quajti “zbrapsje bërthamore” në përgjigje ndaj ushtrimeve të përbashkëta ushtarake nga aleatët, Koreja Jugore dhe Shtetet e Bashkuara.

Agjencia shtetërore e lajmeve e Koresë Veriore i transmeton fjalët e Komisionit Kombëtar Mbrojtës në Phenian, se ushtria e Koresë Veriore është e gatshme ta përdorë “zbrapsjen atomike” dhe të zhvillojë “luftë të shenjtë” kundër ushtrimit SHBA-Kore Jugore.

Më herët këtë javë, Pheniani ka tërhequr vërejtjen se do të përdorë “përgjigje fizike” ndaj ushtrimeve ushtarake SHBA-Koreja Jugore, që fillojnë nesër në gadishullin korean.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Koreja Veriore SHBA-në dhe K. Jugore me sulm atomik

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum