www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qeveria ka qëndrime unike për zëvendësimin e rezolutës 1244

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Qeveria ka qëndrime unike për zëvendësimin e rezolutës 1244    Sat Aug 07, 2010 5:32 am
Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, tha se Qeveria ka qëndrime unike ndaj idesë për zëvendësimin e rezolutës 1244 me vendosjen e një rezolute të re për Kosovën. ...


Sipas kryeministrit, Thaçi diplomacia kosovare ka përfaqësuar vendin në mënyrë të shkëlqyer në Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë dhe në Këshillin e Sigurimit.

Ai u shpreh se Qeveria do të vazhdojë edhe më tej me agjendën e saj shtetërore, për integrimin e Kosovës në institucionet ndërkombëtare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Qeveria ka qëndrime unike për zëvendësimin e rezolutës 1244

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum