www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nexus One edhe me tutje ne treg

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Nexus One edhe me tutje ne treg   Mon Aug 09, 2010 8:58 am


Edhe pse Google një muaj më herët pati deklaruar se do të ndërpres shitjen e telefonit të saj Nexus One, kompania ka vendosur që ky telefon të vazhdojë të mbetet në treg, mirëpo i njëjti do të jetë në dispozicion vetëm për programerët.
Lajmin për ndërprerjen e shitjes së Nexus One shumë njerëz e patën marrë me dëshpërim, pasi që tregut do t’i mungonte një nga telefonat e zgjuar, prej të cilit është pritur shumë sukses.
Megjithatë, Google ka vendosur që Nexus One të vazhdojë të shitet edhe më tutje për një çmim prej 529 eurosh, mirëpo vetëm programerët e regjistruar në këtë kompani mund ta blejnë një model të tillë të telefonit.
Telefoni bazohet në sistemin operativ Android, dhe punon sipas versionit 2.1, mirëpo menjëherë pas qasjes në internet, përdoruesit do të kenë mundësinë e azhurnimit të telefonit me versionin e ri të sistemit operativ, dhe me funksione tjera të reja të cilat janë të gatshme në këtë sistem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nexus One edhe me tutje ne treg

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum