www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HP Hurricane ne fillim te vitit 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: HP Hurricane ne fillim te vitit 2011   Fri Aug 13, 2010 9:29 am

Kompjuteri tablet i kompanisë HP me sistem operativ webOS dhe emër kodues Hurricane del në shitje gjatë tremujorit të parë të vitit të ardhshëm.

HP planifikon që tabletin e saj të parë me webOS ta paraqes në fillim të vitit të ardhshëm, ka konfirmuar zëvendëspresidenti i kompanisë Todd Bradley. Emërtimi intern i pajisjes është Hurricane, e tableti ndoshta është në zhvillim e sipër qysh kur Palm ka qenë kompani e pavarur.

Për fat të keq, të dhënat tjera dhe dizajni fizik ende nuk është i njohur, mirëpo pritet që ai të ketë procesor të arkitekturës ARM.

Veç tabletit me webOS, HP është duke zhvilluar edhe pajisje të ngjashme me Windows 7 për përdorues afaristë si dhe lexues të librave elektronike me sistemin operativ Android.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

HP Hurricane ne fillim te vitit 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum