www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Sun Aug 22, 2010 9:43 am

Deshira e cdo vajze dhe djali eshte te gjeje partnerin/en perfekt. A ekziston ai/ajo??

Pershkruani partmerin/en tuaj ideal

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Sun Aug 22, 2010 9:53 am

as nuk ka njeri perfekt,as partner perfekt,nga kjo duhet zgjedhur disa tipare qe i shkojne perfektshmerise.Keshtu do mund ndertohej lidhja,pastaj pas ndertimit te lidhjes,partneret mund te ndreqin shume gjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Wed Sep 01, 2010 5:57 pm

te persosur ska askund as nuk jem....por sa per pershtatur me karakterin tim ekam gjet dhe mendoj se kjo do me ben te lumtur...primarje per mua eshte te kuptohem ate person


e pershkruaj vetmse ka karakter te fort kjo mjafton i perffshin te gjitha mendoi...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Sat Sep 04, 2010 8:54 pm

Sigurisht qe ideali nuk ekziston (vetem ne syte tone mund te jete ideal), ashtu sic dhe ne femrat nuk jemi ideale.
Megjithate edhe pse persosmeria nuk ekziston...ekzistojen kombinimet ideale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Sat Sep 04, 2010 8:58 pm

Egzistojn vetem ne mendje se realisht jo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Thu Sep 16, 2010 5:39 am

kombinimet po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geliii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 3160
Data regjis. : 30/09/2009

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Thu Sep 16, 2010 6:25 am

ka mundesi

_________________________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Sat Oct 02, 2010 12:13 am

nvaret prej nafakes ton qysh e kina edhe qysh e lypim kurr mos thuaj kurr sepse mundet edhe me egzitu gjithmon optimist duhet me qen per te arrit diqka huahuahua haha:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Sat Oct 02, 2010 12:54 am

Joooo Ton jon me kaj defekt :P haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Sat Oct 02, 2010 1:02 am

:P S'ka More Qfar Mashkulli Perfekt :P:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Sat Oct 02, 2010 2:25 am

as femra jo valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Sat Oct 02, 2010 7:18 am

valla ka more qysh jo...ki me sill tan boten edhe e gjen:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Sat Oct 02, 2010 7:53 am

po ka valla veq duhet me gjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Mon May 09, 2011 7:41 pm

perfektja nuk egziston veq me marr lapsin me vizatu qyyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
angel-boy
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Data regjis. : 13/06/2011
Location : Shkup

MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   Tue Jun 14, 2011 12:18 am

Perfekt Nuk egzistonn ska njeri perfekt,perfekt osht vech Zoti Xh.Sh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum