www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kur vajza shpreh dashurine e para

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kur vajza shpreh dashurine e para   Sun Aug 22, 2010 9:45 am

C'mendim keni kur ne nje lidhje vajza shpreh dashurine e para....domethene mendoni se kjo gje ndikon per keq (mashkulli mund te ftofet dhe te largohet), per mire, apo nuk ka shum impakt ne lidhjen? Kisha deshire te degjoja njiher mendimet e juaja pastaj te shprehja te mijat bukuroshja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Kur vajza shpreh dashurine e para   Sun Aug 22, 2010 9:50 am

Une mendoj se nje shpreheje trimerore e vajzes ndaj mashkullit zgjidhe sume nigma,nga se shpesh mungesa e lidhjeve vije te mos shpreheja,maja te i shprehem ap jo,pak turperimi,frika,te cilat nuk duhet te dominojne tek zgjedhja e fatit.Turp dhe frike njeriu duhet te ken nga gjerat e pahijeshme,jo nga ndertimi i lidhjeve.Femra duhet te ndjehet e guximshme ti shprehet mashkullit,edhe pse te ne shqiptaret kjo edhe sot mungon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Kur vajza shpreh dashurine e para   Sat Aug 28, 2010 5:48 am

po une me noje qe esht nje dashuri kure te dashurohet njer menj mase te packtuar ne ate preson qe une menoje qe e done me zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Kur vajza shpreh dashurine e para   Sat Aug 28, 2010 10:42 pm

Per mendimin tim nuk eshte gabim qe femra te shpreh e para dashurine mashkullit, por une mendoj qe duhet ti dallojme rastet, p.sh., kur te jete dicka serioze dhe pritet qe ajo lidhje te kete sukses, pse mos me e shpreha, ama edhe ne anen tjeter me e zgjedh mashkullin qe te kupton, sepse tek ne eshte kriju nje pershtypje qe ne qoftese femna ta shpreh e para dashurin mendojme qe ajo femen nuk qenka taman apo si me e thene e paska vetem per nje dite. Ndersa kur te jete dicka qe mundet me pase dashuri te sinqert pse jo, pse mos me e mare femna ate iniciative.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Kur vajza shpreh dashurine e para   Sun Aug 29, 2010 12:17 am

inciativa e vlen te mirret nga femra,gjithnje vetem per sinqeritetin bejme fjale,kjo do e lehtesonte se pari femren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Kur vajza shpreh dashurine e para   Tue Aug 31, 2010 5:04 am

Mua sme duket gabim edhe pse tek ne keqkuptojn ose menjehr e nen vlersojn ate femer qe shpreh dashurin por per mu ajo femr qe emer inciativen epara eshe triumfe e dashuris me nje fjale se kshtu njaher ndodh hesht mashkulli ;hesht femra edhe ajo dashuri e heshtur shuhet....dhe nfund dote thoja aty ku ka simpati ,, Dashuri me mir te shprehet pa ma r parasysh nga cila gjini....se ndoshta ma von pendoheni...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Kur vajza shpreh dashurine e para   Tue Aug 31, 2010 5:15 am

po nga se femra jone duhet ti thyej barierat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Kur vajza shpreh dashurine e para   Tue Aug 31, 2010 5:22 am

une per veti ne qoft se do me pelqent do ja shprehja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Kur vajza shpreh dashurine e para   Tue Aug 31, 2010 5:25 am

ketu nuk ka asnje dobesi,edhe njerezit tane duhen te mesohen me normalen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Kur vajza shpreh dashurine e para   Wed Sep 01, 2010 5:47 pm

pode shum normale...qka thash em lart :d

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kur vajza shpreh dashurine e para   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Kur vajza shpreh dashurine e para

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum