www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Minka Kelly, gruaja me e bukur per vitin 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Minka Kelly, gruaja me e bukur per vitin 2010   Tue Oct 12, 2010 11:51 pmGruaja me seksi në botë për vitin 2010, sipas revistës “Esquire”, është Minka Kelly, aktorja amerikane, vajzë e kitaristit të Aerosmith, dhe tani e dashura e kampionit të bejsbollit Derek Jeter.

Në moshën 30-vjecare, është shfaqur në show-n televiziv “Friday Night Lights”.Numri i muajit nëntor i «Esquire» i dedikon kopertinën Kelly-t. “Nuk ka bërë kurrë foto seksi dhe thotë se ndihet rehat edhe me trupin e saj që nuk është perfekt”, shkruan revista.

Aktorja tregon se deri para 4 vjetësh ishte ende asistente e një kirurgu ku punonte për të mbledhur para me qëllim rregullimin e gjoksit, por që në fakt vendosi të mos e bënte.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Minka Kelly, gruaja me e bukur per vitin 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum