www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 10 filmat më të mirë për vitin 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: 10 filmat më të mirë për vitin 2010   Mon Dec 27, 2010 12:00 am


Revista “Time” përzgjodhi dhjetë filmat e vitit 2010. Në vendin e parë gjendet filmi I animuar “Toy Story 3D”.
- Në ditët e sotme, askush nuk bën filma më të mirë se studio Pixar dhe për këtë arsye nuk është çudi që ky film ka të ardhurat më të larta thuhet në një deklaratë zyrtare të revistës.

Në vendin e dytë është film “Inside Job”, një film dokumentar nga Charles Ferguson e cila zbulon prapavijën shokuese të krizës ekonomike.

Në vendin e tretë rënditet “Never let me go”, filmi për tre shokët të cilët pasi të kriojnë një trekëndësh dashurie, e kuptojnë se janë të klonizuar dhe pjesë e një eksperimenti mjekësor.

Në vendin e katërt gjendet filmi “Life during wartime” të regjisorit amerikan Todd Solonzh, një dramë në të cilën personazhet kryesore luftojnë për të gjetur dashurinë në një botë të shkatruar nga lufta.

Në listën e filmave më të mirë të vitit 2010, sipas “Time” është “Social Netëork” e ndjekur nga “Rabbit Hole” me Nicole Kidman.

Ndër më të mirat janë edhe “Green zonë”, “Waiting for Superman” dhe “Four Lions”.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

10 filmat më të mirë për vitin 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum