www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaltrina Selimi: Vitin tjeter do martohem

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kaltrina Selimi: Vitin tjeter do martohem   Sun Oct 24, 2010 1:25 am


Kaltrina Selimi këngëtarja e cila njihet për zërin dhe paraqitjen e veçantë, ka disa vite që është ndër më të kërkuarat në treg. Momentalisht gjendet në Londër ku pushon në krahët e të dashurit, por nuk ngurron të na rrëfejë sesi po i kalon ditët atje…
Kaltrina ka dy muaj që jeni në Londër. Pse kaq gjatë?
Në fakt asnjëherë nuk kam qëndruar më gjatë se kaq dhe gjatë kësaj kohe kam pezulluar të gjitha angazhimet e mia, kam dashur të bëj një pushim të plotë në Londër.. Sigurisht, gjëja që po më mban këtu është Dritoni, i fejuari im.
Ju faktikisht bashkëjetoni me të fejuarin, çfarë ka ndryshuar këto ditë në lidhjen tuaj?
Po përjetojmë ditët më të mira të lidhjes sonë, nuk mund të them se ka ndryshuar diçka në veçanti, përveç se lidhja jonë sa vjen e bëhet më e fortë.
A keni menduar për dasmën, nëse po, kur?
Po kemi menduar edhe për dasmën, dhe besoj që do të jetë vitin e ardhshëm gjatë stinës së verës, mirëpo datën akoma s’e kemi caktuar.
Me çfarë jeni marrë këto ditë përveç Dritonit?
Përveç një pushimi shumë të mirë, po shijoj vendet më të bukura në Londër si dhe shumë qytete të tjera në Angli. Gjithashtu si çdo femër besoj, edhe unë jam shumë adhuruese e shoppingut dhe kam blerë aq shumë gjëra sa që kam rënë në hall se nuk do kem vend për të gjitha në valixhe….
Cili është projekti i radhës në muzikë?
Besoj shumë shpejt pasi të vij në Kosovë do të bëj incizimin e një kënge të re, të cilës besoj se do t’i realizoj edhe videoklipin. Për këtë falenderoj vëllain tim, i cili më ndihmon shumë në përzgjedhjen e këngëve dhe të gjitha angazhimet e mia rreth muzikës.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kaltrina Selimi: Vitin tjeter do martohem

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum