www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adem Salihaj rikthehet në krye të LDK-së në Ferizaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Adem Salihaj rikthehet në krye të LDK-së në Ferizaj    Fri Nov 05, 2010 12:35 amFerizaj, 4 nëntor - Pas disa vitesh të kaluara në Lidhjen Demokratike të Dardanisë, Adem Salihaj, udhëheqës shumëvjeçar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, sërish u zgjodh kryetar i degës së kësaj partie në Ferizaj.

Salihaj të mërkurën mbrëma në Kuvendin Zgjedhor të Degës së LDK-së fitoi më shumë vota se kundërkandidati i tij, Milazim Haliti, së bashku me të cilin vetëm pak muaj më parë e braktisën Degën e LDD-së, duke iu bashkuar, siç thonë, 'shtëpisë së vjetër'.

Kuvendi zgjodhi edhe Kryesinë e Degës së LDK-së me 41 anëtarë.

Adem Salihaj, si udhëheqës i LDK-së, është zgjedhur për disa vjet rresht kryetar i Kuvendit Komunal të Ferizajt e deputet i Kuvendit të Kosovës, ndërsa për një kohë ka qenë edhe zëvendëskryeministër i Qeverisë së Kosovës.

Anëtari i Kryesisë qendrore të LDK-së, Ismet Beqiri dhe kryetari i sapozgjedhur i LDK-së së Ferizajt, Adem Salihaj, shprehen besimin se me prurjet e reja dhe me cilësinë e anëtarëve të Kryesisë së Degës, partia e tyre synon të korrë suksese, të ngjashme me ato të para 7-8 viteve, kur fitonte bindshëm në zgjedhje.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Adem Salihaj rikthehet në krye të LDK-së në Ferizaj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum