www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FER: Ferizaj është harruar nga Qeveria

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: FER: Ferizaj është harruar nga Qeveria    Thu Dec 09, 2010 6:04 amPartia Fryma e Re ka vazhduar të mërkurën fushatën zgjedhore në Ferizaj, ndërsa me këtë rast ka kritikuar ashpër Qeverinë dhe kryeministrin në largim Hashim Thaçi se po jep premtime për universitete në çdo qytet.
Ata kanë theksuar se krejt kjo po bëhet në mënyrë të mbulohet përqindja e lartë e papunësisë në vend, ndërsa një gjë e tillë nuk i duhet vendit.

Sipas kësaj partie ferizajasit janë njerëz që i japin shumë Kosovës, prej nga ka shumë qytetarë që punojnë në Afganistan e Irak, ndërkaq ky qytet është harruar nga Qeveria.

FER-i ftoi ferizajasit të votojnë këtë parti, si zgjidhja më e mirë për qeverisjen e vendit. FER ka vazhduar fushatën në Lipjan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

FER: Ferizaj është harruar nga Qeveria

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum