www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genta Ismajli: Shpresoj të jem në Eurovizion

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Genta Ismajli: Shpresoj të jem në Eurovizion   Fri Nov 05, 2010 6:35 pmGenta thotë se ajo është shumë pranë realizimit të ëndrrës së saj, dhe ajo është pjesëmarrja në festivalin “Eurovizion”.Në një prononcim për Telegrafi.com këngëtarja seksi kosovare ka thënë se ndihet shumë me fat që ka arritur deri në dhjetëshen e fundit konkurruese për të përfaqësuar Zvicrën në festivalin evropian.

Rregullat e reja të këtij festivali, në përpjekje për të fituar një audiencë sa më të madhe, tregojnë se nuk është më e nevojshme që të jesh shtetas apo banor i një shteti, për të marrë pjesë në konkursin seleksionues të këtij shteti për përfaqësuesin e tyre në Eurovizion.

“Një kompani muzikore Zvicerane ka kontaktuar me mua. Atyre ju kam pëlqyer shumë si këngëtare dhe në bashkëpunim me Cuneyt Çakim dhe Levenberger ne kemi bërë një këngë e cila titullohet ‘This Is My Night’. Unë kam hyrë në dhjetëshen finale dhe shpresoj se do të jem pjesë e festivalit Eurovison’, që është një ëndërr e imja”, ka pohuar Genta.


Genta është shprehur me keqardhje rreth asaj se Kosova nuk e ka pasur fatin të jetë pjesë e “Eurovizonit”, por shpreson se vitin e ardhshëm si ajo, po ashtu edhe kolegët e saj kosovar, do ta kenë këtë fat.

“Me keqardhje e them se nuk kemi mundur ta përfaqësojmë Kosovën në ‘Eurovision’, por shpresoj që vitin tjetër të jetë ndryshe. Unë shpresoj dhe lutem që të arrij ta përfaqësoj Zvicrën në ‘Eurovision’, dhe me këtë t’i hapen rrugët edhe Kosovës”, ka përfunduar Genta.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Genta Ismajli: Shpresoj të jem në Eurovizion

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum