www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Nora: Kënga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarëve  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Nora: Kënga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarëve  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nora: Kënga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Nora: Kënga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarëve  Empty
MesazhTitulli: Nora: Kënga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarëve    Nora: Kënga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarëve  EmptySat Nov 20, 2010 9:46 am

Vetëm pak ditë para natës finale të “Kënga Magjike” organizatorët e këtij festivali kanë diskualifikuar nga gara treshen nga Kosova, Linda Halimi, Nora Istrefi dhe Big D.
“Arsyeja ishte për shkak të vonesës sonë në prova atje, ndonëse ato nuk ishin as prova gjenerale dhe se nga provat finale na ndanin edhe dy ditë. Atë ditë provat i kishim në orën 10. Ne drejt Tiranës u nisëm në mëngjes, por për shkak se atë ditë pati shumë shi dhe mjegull, u vonuam gjatë rrugës. Në fakt më shumë u vonuam në komunikacionin e Tiranës, ishe një vonesë 40 minutëshe dhe atje nuk patën aspak konsideratë, ndonëse udhëtuam gjatë për ato prova”,ka bërë të ditur Nora Istrefi për të përditshmen “InfoPress”.

“Isha e ftuar nga Linda Halimi dhe shkova për hatrin e saj pasi e kam mike shumë të mirë. Po më dhimbset ajo, sepse punoi shumë, po më dhimbset publiku që nuk do të ketë rast të shohë një performancë çfarë e kemi përgatitur. Po më duket jo-korrektësi ndaj kosovarëve, nëse mund të shprehem kështu. S’kam koment që për një vonesë të tillë të na largojnë. Ende më duket si një ëndërr e keqe dhe e pa besuar”, ka përfunduar Nora.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
lola

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 34
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

Nora: Kënga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarëve  Empty
MesazhTitulli: Re: Nora: Kënga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarëve    Nora: Kënga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarëve  EmptySat Nov 20, 2010 5:14 pm

Shum veprim i padrejt nga ana e organizatoreve te Kenges Magjike.Por nuk eshte qudi nuk eshte hera e para qe perjetojm kesi lloj padrejtesish nga vellezerit tane.Ta kujtojm edhe kengen e Flaka Krelanit dhe Doruntina Disha te cilat ne momentin e fundit u diskualifikuan arsyeja nuk donin qe Shqiperin ne Eurovision ta perfaqesonin dy kosovare .Turp per ta :@
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Nora: Kënga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kënga Magjike 2010”
» Këngët e vjedhura tek Kënga Magjike
» Kenga Magjike 2010, fillojne “kandidaturat”
» Rosela dhe Eliza fitojne Kenga Magjike 2009
» Teuta Kurti e kënaqur me Kënga magjike 2010
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum