www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LDD: Kosova deri tani është plaçkitur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: LDD: Kosova deri tani është plaçkitur    Thu Dec 09, 2010 6:01 amërkuar nga qytetarët e Gjakovës që të votojnë partinë që ai udhëheqë, pasi sipas tij me LDD-në do të ndryshojë Kosova, e veçanërisht Gjakova.
Besim Mehmeti, kandidat për deputet dhe anëtar i Kryesisë kërkoi voton për vete dhe kolegët e tij, në mënyrë që sipas tij të ndalen dështimet që i ka bërë qeveria e deritanishme.

Ai ka thënë se Kosova deri tani është vjedhur dhe plaçkitur nga hajnat dhe për ta ndryshuar një gjendje të tillë, kërkoi që të votohet LDD sepse theksoi se është alternativa më e mirë që do ta ndryshojë vendin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

LDD: Kosova deri tani është plaçkitur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum