www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hashim Thaçi shpalli fitoren e PDK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Hashim Thaçi shpalli fitoren e PDK-së    Mon Dec 13, 2010 8:51 amPDK-ja e shpalli fitoren në zgjedhjet e sotshme të zgjedhjeve të jashtëzakonshme parlamentare. Para simpatizantëve të PDK-së, në Sheshin 21, kryetari i kësaj partie, Hashim Thaçi tha se fitorja është referendum qytetar për qeverisjen e mirë të PDK-së, është besim dhe vizion i së ardhmes.
“Më lejoni që nga thellësia e shpirtit tim t’ua uroj fitoren juve, qytetarëve të Kosovës, juve demokratëve të Kosovës. Sot vendosi vullneti i qytetarëve të Kosovës evropiane”, tha Thaçi.

Sipas tij, në këto zgjedhje u shpreh edhe vullneti për të ardhmen evropiane dhe është shprehur vullneti për vlerat evropiane

“Ne nuk fituam kundër askujt, ne fituam për Kosovën”, tha Thaçi.

Kreu i PDK-së, tha se rruga e së ardhmes për Kosovën më të mirë nuk ka përfunduar këtu. “Ne nuk do të mjaftohemi me atë që kemi arritur, kemi për të bërë më shumë si demokratë të Kosovës. Sfidat që përballemi nuk njohin kufi e përkatësi politike. Dhatë sinjal për të gjitha partitë politike që të punojnë për Kosovën dhe të bashkuar t’i kalojmë sfidat, t’i lëmë anash ndasitë politike dhe ta çojmë Kosovën përpara. Procesi zgjedhor dëshmoi se jemi vend që aspiron të jetë anëtar i NATO-s dhe BE-së. Dita e nesërme është fillimi i një epoke të re të vazhdimit të punës”, tha Thaçi.

PDK-ja, sipas Thacit, ka shënuar fitore të thellë dhe bindëse në Prizren, Mitrovicë, Gjilan, Ferizaj, Malishevë, Suharekë, Kamenicë, Skenderaj, Vushtrri, Klinë dhe Dragash.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Hashim Thaçi shpalli fitoren e PDK-së    Mon Dec 13, 2010 5:01 pm

PDK URIME FITORJA.

PDK PDK PDK PDK PDK PDK PDK PDK PDK PDK PDK PDK PDK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Hashim Thaçi shpalli fitoren e PDK-së    Mon Dec 13, 2010 5:12 pm

Urime fitorja te gjith simpatizanteve te PDK ,edhe njeher deshmuan se jan me te miret ;)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Hashim Thaçi shpalli fitoren e PDK-së    Mon Dec 13, 2010 10:48 pm

Simple the BeSt PDK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Hashim Thaçi shpalli fitoren e PDK-së    Tue Dec 14, 2010 3:27 am

O Perhajr na koft =P..Pom vjen Gjynah pi Isa mustafes i ngrati u munu shum per me met me qekaq haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Hashim Thaçi shpalli fitoren e PDK-së    Tue Dec 14, 2010 7:56 am

OH bre jam krenar qe jam PDK jam krenar qe udhehiqem nga udheheqesi ma i mir ne kosov dhe ballkan zotri HASHIM THAQI gjithashtu kisha kenaqesin tejem mbrem ne sheshin 21 ku na e kumptoi fitoren URIME PDK URIME PDK NE NJE AFAT KA KUFI

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Tupac
Rapper Shakur
avatar

Numri i postimeve : 200
Data regjis. : 01/12/2010
Age : 27
Location : ♥ In the ghetto ♥

MesazhTitulli: Re: Hashim Thaçi shpalli fitoren e PDK-së    Tue Dec 14, 2010 8:08 am

Urime Urime te tonve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.facebook.com/TupacAmaruShakur1
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hashim Thaçi shpalli fitoren e PDK-së    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Hashim Thaçi shpalli fitoren e PDK-së

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum