www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gyllenhaal dhe Swift, çifti më i mirë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gyllenhaal dhe Swift, çifti më i mirë    Wed Dec 22, 2010 11:47 pm

Jake Gyllenhaal dhe Taylor Swift janë votuar si çifti më i mirë i të famshmëve për vitin 2010, përderisa një prej citateve të Mel Gibson derisa e dhunonte bashkëshorten Oksana Grigorieva është votuar si citati më i çmendur.
Gyllenhaal dhe Swift në konkurrencën e tyre mposhtin çifte si Halle Berry dhe Oilivier Martinez, ashtu si Kate Hudson dhe të dashurin e saj Matt Bellamy. Zgjedhjet u bënë në një sondazh në faqen X17online.com.

Mel Gibson shpërthimet emocionale të të cilit ndaj ish-të dashurës Oksana Grigorieva rodhën në internet, ishte votuar si personazhi me citatin më të mire.

“Unë meritoj të vritem para se të futem në xhakuzin e dreqit. Unë do ta ndez shtëpinë, por së pari më vrit”, citohet të ketë thënë Gibson
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gyllenhaal dhe Swift, çifti më i mirë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum