www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spears, profesionale në studio

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Spears, profesionale në studio    Thu Dec 23, 2010 8:20 am

Producenti i Britney Spears ka zbuluar se pop superylli është tmerrësisht profesionale dhe përshtatet me muzikën kur punon në studio.
Producenti i këngëtares së “Womanizer”, Shellback, ka lëvduar etikën e fortë të punës së bukuroshes gjatë sesioneve të tyre të punës me njëri tjetrin.

“Britney është tmerrësisht profesionale. Ju lexoni shumë në internet se Britney nuk po këndon, por ajo është tmerrësisht profesionale. Ajo e ka bërë këtë që nga mosha 16 vjeçare. Dhe është po ashtu ritmike, është fantastike. Nuk ka nevojë që t’i flasësh për ritmet, ajo i kupton vet. Lehtë është të punosh me të në studio”, ka thënë producenti i Spears
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Spears, profesionale në studio

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum