www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CityVille loja më e popullarizuar në Facebook

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: CityVille loja më e popullarizuar në Facebook    Sun Dec 26, 2010 5:23 am

Zynga, prodhuesi i lojërave për rrjetin Facebook sërish ka tejkaluar vetveten. Loja e re e kompanisë, CityVille, vetëm brenda një muaji ka grumbulluar mbi 60 milionë përdorues dhe ka arritur lojën tjetër hit të Zyngas – FarmVille.

Loja CityVille është e ngjashme me FarmVille, vetëm se ajo në vend të fshatit ndodh në qytet, e më së shpeshti e përshkruajnë si lidhje në mes të FarmVille e Sim City.Nuk është vështirë të supozohet se edhe CityVille do të jetë jashtëzakonisht e suksesshme, mirëpo është e dhëna se brenda gjithsej njëzet ditësh CityVille ka grumbulluar 16.8 milionë në ditë përdorues aktiv dhe me këtë duke arritur FarmVille e cila ka 16.4 milionë përdorues.

Gjykuar sipas shpejtësisë së rritjes së CityVille, mund të supozohet se brenda pak muajsh do ta la në hije FarmVille.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

CityVille loja më e popullarizuar në Facebook

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum