www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Shpati Kasapi & Aferdita Dreshaj, ju tregojmë sekretet e lidhjes tonë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Shpati Kasapi & Aferdita Dreshaj, ju tregojmë sekretet e lidhjes tonë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpati Kasapi & Aferdita Dreshaj, ju tregojmë sekretet e lidhjes tonë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 36
Location : No Active....

Shpati Kasapi & Aferdita Dreshaj, ju tregojmë sekretet e lidhjes tonë Empty
MesazhTitulli: Shpati Kasapi & Aferdita Dreshaj, ju tregojmë sekretet e lidhjes tonë   Shpati Kasapi & Aferdita Dreshaj, ju tregojmë sekretet e lidhjes tonë EmptySun Nov 29, 2009 11:33 pm

Shpati: Ju rrëfej të fshehtat e lidhjes time me Afërditën


Shpati Kasapi & Aferdita Dreshaj, ju tregojmë sekretet e lidhjes tonë Normal_shaptiaferdita

Për herë të parë janë shfaqur së bashku në Tiranë duke iu mbyllur gojën një herë e përgjithmonë fjalëve, që thuhen për lidhjen mes tyre, apo edhe për lidhje të tjera jashtë kësaj marrëdhënieje. Shpat Kasapi dhe e dashura e tij, modelja Afërdita Dreshaj ishin mbrëmjen e së enjtes mes të ftuarve të Petri Bozos në 10-vjetorin e Miss Shqipërisë. Duke kujtuar faktin, që Afërdita ka qenë mes vajzave konkurrente të këtij konkursi bukurie, çifti nuk i kanë “jo” ftesës, që është bërë për të dy. Edhe pse kanë ardhur me vonesë Afërdita dhe Shpati kanë tërhequr jo pak vëmendjen e të pranishmëve. Bukuroshja nga Mali i Zi, e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë mente, më nje grim të lehtë dhe luk të këndshëm i ka vënë ndoshta në siklet disa prej shoqeve të saj, jo vetëm se sa ka ditur të marrë mbi vete blicet e fotografëve dhe kamerave, por edhe shikimet e të pranishmëve të tjerë duke spikatur veçanërisht për trupin e saj të gjatë. Sigurisht edhe Shpati, i veshur me një këmishë të së njëjtës ngjyrë, duket se e ka gjetur mjaft mirë veten në atë ambjent, ku ndër të tjerë kishte edhe shumë nga kolegët këngëtarë.

Ata janë përpjekur të tregohen të kursyer përballë gazetarëve, që më shumë se sa për impenjimet e tyre profesionale, janë përpjekur të mësojnë diçka më tepër për marrëdhënien, që deri tani është përfolur me ngjyra kontradiktore në mediat e ndryshme rozë. Tani për herë të parë modelja e njohur e spoteve publicitare dhe këngëtari pranojnë të tregojnë diçka më shumë për lidhjen e tyre intime. Ndonëse nuk duan t’i kthehen momentit kur dhe si janë njohur, ata pohojnë, që prania e tyre së bashku në Tiranë dhe për më tepër në një ambjent publik, e zyrtarizon në mënyrë të hapur lidhjen e tyre. Megjithatë ende nuk mund të flitet për fejesë. Ndoshta jo vetëm për faktin, se ata ndjehen shumë të rinj për këtë hap, por edhe se Shpati synon të përfundojë në fillim studimet e më pas të mendojë për fejesën. Kjo do të thotë, që ata do të vazhdojnë ta jetojnë marrëdhënien e tyre përgjatë udhëtimeve të shumta Shkup – Nju Jork dhe anasjelltas. Ndonëse në këtë prizëm është Shpati ai që duket se udhëton më shpesh për të qenë pranë të dashurës së tij, për të cilën shprehet se është femra, që vërtet i ka pushtuar zemrën.


Shpati Kasapi & Aferdita Dreshaj, ju tregojmë sekretet e lidhjes tonë Normal_shpati-aferdita1

Ndjehen shumë mirë së bashku, nuk ngurrojnë të pozojnë edhe për fotografin tonë, por edhe të përgënjeshtrojnë të rejat e fundit, të shkruara rreth tyre. I fundit ka qenë lajmi për një orgji seksuale mes këngëtarit nga Maqedonia dhe dy meshkujve në një hotel të Tiranës. Duke iu referuar këtij shkrimi, këngëtari shprehet: “Është vetëm një thashethem. Aty nuk ka asgjë të argumentuar, apo të faktuar. Nuk shfaqet askund imazhi ose fytyra ime”. Sa për Afërditën? Duke se e ka pritur shumë thjesht këtë fakt. “Unë jetoj në Amerikë dhe jam mësuar, që mediat të shkruajnë e të flasin edhe lajme të pavërteta. Janë normale për një artist”, shprehet ajo. Nga ana tjetër, në marrëdhënien e tyre, përveç ndjenjës së dashurisë duket se shfaqet edhe pak xhelozi, që tek Shpati ndoshta ndjehet edhe më e shprehur. “Megjithatë më shumë se sa xheloz, unë mburrem me të, sepse vërtet është shumë e zonja dhe ka arritur të jetë një modele e suksesshme edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës”. Çifti tregon, se kjo vizitë në Shqipëri do të jetë e shkurtër dhe ata do të rikthehen në impenjimet e tyre të përditshme. Ndërsa është duke punuar për albumin e tij të ardhshëm, Shpati shprehet, se për momentin nuk ka asnjë projekt për të qenë i pranishëm në aktivitete të ndryshme muzikore, që zhvillohen në Shqipëri.
Ndonëse nuk duan t’i kthehen momentit kur dhe si janë njohur, ata pohojnë, që prania e tyre së bashku në Tiranë dhe për më tepër në një ambient publik, e zyrtarizon në mënyrë të hapur lidhjen e tyre. Megjithatë ende nuk mund të flitet për fejesë. Ndoshta jo vetëm për faktin, se ata ndjehen shumë të rinj për këtë hap, por edhe se Shpati synon të përfundojë në fillim studimet e më pas të mendojë për fejesën
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Shpati Kasapi & Aferdita Dreshaj, ju tregojmë sekretet e lidhjes tonë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Afërdita Dreshaj me detyrë të re
» Afërdita dhe Shpati me pushime në Tiranë
» Donald Trump joshet nga Afërdita Dreshaj
» Aferdita Dreshaj u zgjodh Miss Kosova Universe 2011
» Romanca nga largesia, Shpati me Aferditen
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Internet | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum