www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Afërdita Dreshaj me detyrë të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Afërdita Dreshaj me detyrë të re   Tue Apr 05, 2011 1:36 am


Fituesja e kurorës “Miss Universe Kosova”, Afërdita Dreshaj, ishte e ftuar speciale në diskotekën “Rinora 4” për të përzgjedhur femrat që vishen më mirë.

Afërdita, e cila përveç si modele ka sprovuar veten edhe si këngëtare, ishte në cilësinë e agjentes së modës, duke përzgjedhur femrat të cilat ishin veshur më mirë e duke i shpërblyer ato.

Për Afërditën është hera e parë një detyrë e tillë, e vlerësueses, pasi deri më tani ajo vetëm ka sfiluar dhe kënduar, kurse të tjerët e kanë vlerësuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Afërdita Dreshaj me detyrë të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum